MÖBLER / Bord / Sybord 9535315
nr 953 5315
Sybord
1800-tal, Björk, längd: 53 cm, djup: 34 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:40:28
31/3 17:40:36
200 kr
6/4 19:25:19